Samur Halı Duvardan Duvara Bukle Çocuk Halısı 1003

Samur Halı Duvardan Duvara Bukle Çocuk Halısı 1003 (samur 1003)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺88,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺73,00(KDV Dahil)
₺6,90 'den başlayan taksitlerle
4lü tema bedava

Samur Bukle Çocuk Halı kolleksiyonu sahip olduğu üretim teknolojileri ve standartları açısından çocuklarımız için sağlıklı çözümler öneriyor.

Ürünümüz duvardan duvara halı olarak satılmaktadır. Eni 4 metre standart olarak üretilir, boyu istediğiniz kadar kesilebilir. İsterseniz artı ücret ile kenarlarına overlok yapılabilir. Yine istenildiği taktirde artı ücret alınarak tüm Türkiye'ye döşeme ve işçilik için gidilir.
 
Overlok ve işçilik ile ilgili fiyat almak için lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz.

(Almış olduğunuz ürün eni 400 cm birim fiyatı m2 dir.Lütfen önce satın almak istediğiniz en ve boy ölçüsünü hesaplayıp toplam m2 ebatını sepete ekleyiniz.Ölçünüz tam değil küsüratlı ise nokta koyunuz.Örneğin 400x450 cm alacak olsanız 18 m2 yapar sepete 18 yazacaksınız.Ölçünüze göre kesildikten sonra gönderilir. 

 

SATIN ALMA İŞLEMİ KESİN OLMALIDIR KREDİ KARTLI İŞLEMLER YADA HAVALE YAPILMIŞ İŞLEMLER DİKKATE ALINIR. GÖNDERİMİ YAPILIR.

KAPIDA ÖDEME KAPIDA KREDİ KARTI TEK ÇEKİM SATIN ALMA İŞLEMLERİ BU ÜRÜNLER İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR KESİLMİŞ ÜRÜNLERDE ÖZEL ÖLÇÜNÜZE GÖRE KESİLDİĞİNDEN İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAZ.

STOK BİLGİSİ ALMADAN ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ İRTİBAT WHATSAPP CEP TEL:532 213 07 16
Benzer Ürünler